
влевовправо
Труба із зшитого поліетилену Roho PEX-A EVOH ø16х2.0 500м (3-шарова з кисневим бар’єром)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
41 ₴/м
Показати оптові ціни+380 (63) 457-12-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба тришарова із зшитого поліетилену з кисневим бар’єром PEX-А EVOH ТМ Roho призначена для транспортування рідин, що застосовуються в низькотемпературних системах опалення (тепла підлога, теплі стіни, обігрів відкритих майданчиків) і системах охолодження. Труби можуть застосовуватися в якості технологічних трубопроводів для транспортування рідин, що не агресивні до матеріалу труб.

Переваги:
- Відсутність корозії, труби характеризуються загальною стійкістю до корозії, до будівельних матеріалів і до більшості хімічних сполук.
- Висока стійкість до низьких температур, завдяки високій еластичності труби Roho PEXa EVOH, можна використовувати при дуже низьких температурах (до -40ºC). У разі замерзання трубу можна відновити при нагріванні. Вона відновить свої розміри і положення завдяки чудовій молекулярної пам’яті пероксидної системи PEXa.
- Мала вага в порівнянні з металевими трубами.
- Труби в робочому діапазоні температур при монтажі та експлуатації не виділяють в навколишнє середовище токсичні речовини і не роблять шкідливого впливу на організм людини при безпосередньому контакті.
- Стійкі до стирання, що є синонімом довговічності, оскільки труби не схильні до абразивного впливу домішок, які транспортуються з водою на високій швидкості.
- Має низький коефіцієнт шорсткості і гладку внутрішню поверхню (шорсткість 0,007 мм), що запобігає утворенню вапняних відкладень.
- Термін служби 50 років, труби Roho PEXa EVOH виробляються для як мінімум 50-ти річної служби при дотриманні умов експлуатації.
- Відмінна молекулярна пам’ять, при нагріванні повітрям температурою 130º C трубу Roho PEXa EVOH можна відновити в її первісну форму в разі залома, не втрачаючи при цьому своїх механічних властивостей.
- Труби Roho PEXa EVOH еластичні, поглинають вібрації і, отже, мають відмінну звукоізоляцію.
- Теплопровідність становить 0,38 Вт / мК, що приблизно в 900 разів нижче, ніж у міді, що дуже важливо для зниження температурних втрат при транспортуванні тепла або холоду на відстані.
- Інертність до блукаючих струмів.
-
Кожна партія труби проходить жорсткий контроль якості на кожному етапі виробництва щоб забеспечити споживоча надійною та якісною трубою Roho.
-
Ми гарантуємо, що труба Roho виготовляється при суворому дотриманні норм управління якістю ISO 9001: 2015 і відповідно до норм ISO 15875 – ISO 21003 та ISO 22391
| Основні | |
|---|---|
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.38 Вт/(м*К) |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 100 град. |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.15 мм/м*град |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Довжина бухти | 500 м |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Виробник | Roho |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Перетин труби | Кругле |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Колір | Червоний |
| Об'єм води | 0.113 л/м |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Область застосування труби | Для холодопостачання, Для теплої підлоги |
| Вага 1 п.м. труби | 0.089 г |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Шорсткість | 0.007 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
- Ціна: 41 ₴/м





