
Насос фекальний iLvento WQD 13-10-1,55 кВт з поплавком
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
3 031 ₴
Показать оптовые ценыФекальні насоси серії WQD центробіжного типу призначені для перекачування рідин з невеликим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, дощової та фільтраційної води. Вони надійні, економічні та прості у використанні. Також застосовуються для наповнення чи осушення басейнів, переробки побутових стоків, подачі води з неглибоких колодязів, цистерн, відкритих водойм, систем автоматичного водопостачання у сільському господарстві, поливу городів, зрошення садів.
Фекальний насос складається з насосної частини, герметичного електродвигуна і поплавкового вимикача. Внизу насосної частини розташовані усмоктувальні отвори, для механічного очищення води. Сама насосна частина складається з відцентрового робочого колеса, закріпленого на валу ротора електродвигуна, ущільнень і корпусу насоса. Електродвигун знаходиться всередині герметичного корпусу, який складається зі статора, короткозамкнутого ротора і підшипникових щитів. Статор складається з двох обмоток, в яких є термопротектор, що відключає електродвигун, якщо температура обмоток перевищує допустиму норму. Камера теплообміну забезпечує охолодження насосу. Для запобігання утворення повітряних пробок в робочій порожнині насоса, є клапан.
Конструктивні характеристики:
- Корпус насоса із чавуну
- Робоче колесо одноканальне, закритого типу із чавуну
- Комплектується датчиком рівня води і може працювати в автоматичному режимі
- Довжина кабелю 5,5 м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 10 м |
| Пропускная способность | 13 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1550 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Грязная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 50 мм |
| Вес | 13.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 390 мм |
| Длина | 170 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 5.5 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | iLvento |
- Цена: 3 031 ₴

