
Насос фекальний iLvento WQD-P 17-12-2,55 кВт з поплавком
- Готово к отправке
4 253 ₴
Фекальні насоси серії WQD-P обладнані ріжучим механізмом, що дозволяє попередньо подрібнювати тверді та волокнисті включення, що містяться у перекачуваній рідині. Призначені для підйому брудних вод та хімічно неагресивних рідин, таких як ґрунтові та поверхневі води, в тому числі із вмістом намулу, побутових стоків, фекалій, а також для осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Фекальний насос складається з насосної частини, герметичного електродвигуна і поплавкового вимикача. Внизу насосної частини розташовані усмоктувальні отвори, для механічного очищення води. Сама насосна частина складається з відцентрового робочого колеса, закріпленого на валу ротора електродвигуна, ущільнень і корпусу насоса. Електродвигун знаходиться всередині герметичного корпусу, який складається зі статора, короткозамкнутого ротора і підшипникових щитів. Статор складається з двох обмоток, в яких є термопротектор, що відключає електродвигун, якщо температура обмоток перевищує допустиму норму. Камера теплообміну забезпечує охолодження насосу. Для запобігання утворення повітряних пробок в робочій порожнині насоса, є клапан.
Конструктивні характеристики:
- Корпус насоса із чавуну
- Робоче колесо відкритого типу із сталі ZG35
- Подрібнюючий механізм із сплаву ZG40Cr
- Комплектується датчиком рівня води і може працювати в автоматичному режимі
- Довжина кабелю 7,5м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2550 Вт |
| Вес | 16 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 17 куб. м/час |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 12 м |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Качество воды | Грязная |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 50 мм |
| Состояние | Новое |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 420 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Длина сетевого шнура | 7.5 м |
| Длина | 170 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Режущая насадка | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | iLvento |
- Цена: 4 253 ₴

