
влевовправо
Насос глибинний Optimal 4SKM - 100 з конденсаторною коробкою
- Готово к отправке
5 621 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електронасоси OPTIMAl 4SKm - 100 спроектовані для перекачування чистої води, в побутових умовах, яка не містить довговолокнистих домішок. Насоси даної серії є центробіжними насосами занурювального типу.
Особливістю цих насосів є те, що мотор розміщений в нижній частині насоса, під всмоктуючим отвором, тобто він постійно знаходиться у воді, що гарантує його охолодження.
Насоси даної серії можуть працювати безперервно протягом тривалого періоду часу.
Всі насоси OPTIMAl виготовляються на польському обладнанні з матеріалів найвищої якості. Контроль якості продукції Optimal виконується спеціалістами з Польщі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OPTIMAL |
| Вид насоса | Вихревой |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 61 м |
| Пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чистая |
| Вес | 11.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Латунь, Нержавеющая сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 96 мм |
| Высота | 480 мм |
| Длина | 96 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
- Цена: 5 621 ₴



