
Триходовий термічний клапан ESBE VTC 511 DN 32 х 50°С Rp 1'1/4 (510 20 600)
- Готово к отправке
5 145 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Триходовий термічний клапан ESBE VTC 511.
Серія VTC511 - це термічний клапан, для котлів на твердому паливі, потужністю аж до 150 кВт. Термічні змішувальні клапани підвищують можливість досягнення в котлі більш високої температури згоряння, щоб забезпечити мінімальні можливі викиди. Крім того, клапани забезпечують високу температуру води що надходить із зворотного трубопроводу до котла і гарантують її сталість протягом усього циклу згоряння, що підвищує ефективність котла, знижуючи утворення осаду і збільшуючи термін його експлуатації.
Особливості:
- Температура відкриття - 50°С.
- Пропускна здатність - 14 м3/год.
- Точне управління температурою води, що надходить із зворотного трубопроводу.
- Легка установка. Не потрібне регулювання клапана.
- Серія VTC530 включає в себе запірні клапани та ізоляцію. Просто додайте найбільш відповідний насос.
- Легке, але зазвичай не потрібне обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esbe |
| Страна производитель | Швеция |
| Функциональное назначение клапана | Смесительный клапан |
| Условный проход | 32 мм |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Максимальная рабочая температура | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Материал корпуса | Чугун |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Цвет | Черный |
| Вес | 1.38 кг |
| Диаметр резьбы первого торца | 1 1/4"В |
| Диаметр резьбы второго торца | 1 1/4"В |
| Дополнительные характеристики | |
| Ширина | 105 мм |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 113 мм |
- Цена: 5 145 ₴

