
Каналізаційна установка Sprut WCLift 560/3F
- Готово к отправке
9 140 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Галузь застосування:
Установки каналізаційні побутові WCLift призначені для перекачування стічної води із санвузлів, кухонь, пральних машин, душових кабін в тих випадках, коли вода самопливом не може відводитися в каналізацію (з підвальних приміщень або при віддаленому розташуванні каналізаційного колектора).
Технічні характеристики:
- споживана потужність: 560 Вт
- максимальна об'ємна подача: 5,4м³/год (90 л/хв)
- максимальний напір: 6,5 м
- маса: 6,5 кг
- вхідні патрубки DN40, DN100
- вихідні патрубки DN32
Обмеження:
- перекачувана рідина: стічна вода з санвузлів, кухонь, пральних машин, душових кабін, без твердих включень і довговолокнистих структур
- максимальна температура перекачуваної рідини +50°С
- показник рН 4-10
Конструктивні характеристики:
- герметичний корпус (приймальна ємність) з пластика
- наявність сітчастого фільтра і ріжучого механізму
- зворотний клапан на вихідному патрубку
- автоматичне реле рівня
- повітряний клапан з вугільним фільтром в кришці корпусу установки
- вал з нержавіючої сталі
- укомплектований шнуром живлення
Двигун:
- асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором
- охолодження двигуна рідиною, в яку занурений
- ступінь захисту IPX4
- клас ізоляції В
- конденсатор встановлений в корпус електронасоса
- вбудований в обмотку двигуна захист від перегріву з автоматичним перезапуском
- напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- режим роботи: періодично-короткочасний (S3)
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 305 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Длина | 250 мм |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Вид насоса | Канализационная установка |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Sprut |
| Потребляемая мощность | 560 Вт |
| Пропускная способность | 5.4 куб. м/час |
| Вес | 6.5 кг |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 50 град. |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальный напор | 6.5 м |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режущая насадка | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX 8 |
- Цена: 9 140 ₴

