
Труба поліпропіленова ASG-Plast PP-R Faser ø40 х 6,7 PN-20 зі скловолокном
- Готово к отправке
187 ₴/м
Основою кожної якісної проводки опалення або водопостачання є надійна труба, яка повинна витримувати певні температурні навантаження та тиск. Труби ASG-Plast FASER призначені для внутрішніх прокладень холодної та гарячої води для індивідуального та центрального опалення, повітропроводів та інших робіт в промисловості та сільському господарстві.
Дана труба зарекомендувала себе як одна із найзручніших і надійних труб в багатьох країнах Європи і в Україні. Низька вага і легка оброблюваність забезпечує швидкий, простий і якісний монтаж. Концепція зварювання і гладкість внутрішньої стінки істотно знижує втрати тиску в трубопроводах готової системи ASG-Plast.
Оновлена серія багатошарових ПП-Р труб ASG-Plast FASER - це новинка компанії 2014 року. Універсальна труба ASG-Plast FASER випускається довжиною 4м для самих вимогливих прокладень питної, гарячої та опалювальної води. Має в чотири рази нижче теплове розширення чим труба PPR та високу міцність. В цей же час легко зварюється як і звичайна труба PPR.Також ідеальна для базових прокладень опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FV-Plast |
| Область применения трубы | Для горячего водоснабжения, Для питьевой воды, Для систем отопления, Для холодного водоснабжения |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 40 мм |
| Толщина стенки трубы | 6.7 мм |
| Армированная труба | Стекловолокном |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Длина трубы | 4000 мм |
| Вес 1 п.м. трубы | 670 г |
| Способ соединения | Пайка |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Светло-серый |
- Цена: 187 ₴/м

