
Лічильник гарячої води Гідротек Е-Т 1,6-U ø1/2
- В наличии
- Оптом и в розницу
558 ₴
Показать оптовые ценыЛічильники GIDROTEK призначені для вимірювання об`єму холодної або гарячої води, що протікає по трубопроводу.
Лічильники застосовуються для обліку води на об’єктах комунально-побутової сфери та в приміщеннях комерційного призначення.
Принцип дії лічильника заснований на перетворенні числа обертів крильчастої турбіни, що обертається під дією потоку води, яка протікає через лічильник, в покази механічного відлікового пристрою.
Лічильник складається з корпусу, патрубків для підключення до трубопроводу, турбіни, магнітної муфти та відлікового пристрою з редуктором.
Потік води через вхідний патрубок надходить у вимірювальну порожнину лічильника, обертає турбіну, вісь якої розташована перпендикулярно напрямку потоку води на вході в лічильник. Число обертів турбіни, пропорційне до об’єму води, що протікає через лічильник, за допомогою магнітної муфти через редуктор передається на відліковий пристрій. Вимірювальна порожнина та порожнина, в якій розміщений відліковий пристрій, герметично розділені.
Відліковий пристрій складається з восьми роликів, п’ять з яких відлічують об’єм спожитої води в метрах кубічних, три – в частках метру кубічного та одного стрілочного покажчика.
Лічильники холодної та гарячої води відрізняються стійкістю до температури води, об’єм якої вимірюється, та нормованими значеннями границь допустимої відносної похибки, а типорозміри – за номінальними діаметрами, нормованими значеннями об’ємної витрати, габаритними розмірами та масою.
Лічильники працюють в горизонтальному (H) і вертикальному (V) положенні. В горизонтальному положенні лічильники відповідають класу В, а у вертикальному – класу А за ДСТУ 3580-97.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Область применения счетчика | Бытовой |
| Вид водосчетчика | Крыльчатый |
| Использование | Для холодной воды, Для горячей воды |
| Условный проход | 15 мм |
| Максимальный расход, Qmax | 3 куб. м/час |
| Номинальный расход, Qn | 1.6 куб. м/час |
| Переходной расход, Qi | 0.15 куб. м/час |
| Минимальный расход, Qmin | 0.06 куб. м/час |
| Метрологический класс | А, В |
| Погрешность | ±3% |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный/наклонный |
| Тип присоединения | Штуцерное |
| Вес | 0.6 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Производитель | Гидротек |
| Год выпуска | 2025 |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная температура измеряемой среды | 5 град. |
| Максимальная температура измеряемой среды | 90 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Потеря давления | 1 бар |
| Межповерочный интервал | 4 лет |
| Цвет | Красный |
| Минимальная температура окружающей среды | 5 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 72 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 78 мм |
- Цена: 558 ₴

