
Рукав пожежний ø51мм х 20м
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
712 ₴/бухта
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пожежний рукав, ТІ У 32609246.001-2013, ДСТУ 3810-98.
Сертифікат відповідності № UA1.182.0112290-13. Код ДКПП 17.54.3 / 13.96.16.
Рукав має довжину 20 м. Робочий гідравлічний тиск: рукав типу Кран - 10 атм. Розривний тиск - 25 атм.
Рукава пожежні використовуються для оснащення внутрішніх пожежних кранів та мобільних мотопомп. Принцип дії рукава полягає в подачі вогнегасних речовин на відстань під високим тиском (робочий тиск до 1,0 МПа). Температурний інтервал використання рукавів - від -40°C до +40°C.
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 3.15 кг |
| Диаметр | 51 мм |
| Длина | 20 м |
| Розмір бухти | 23*28*10 см |
| Основные | |
| Производитель | ТСЦ Инженеринг |
| Рабочее давление | 1 МПа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип рукава | Рукав пожарный напорный |
| Применение рукава | Для пожарных кранов |
| Материал рукава | Капроновая нить |
| Покрытие внутри | Полимер |
| Разрывное давление | 2.5 МПа |
- Цена: 712 ₴/бухта

