Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газовий настінний двоконтурний котел 20 кВт (турбо) + коаксіальний димохід.
Компактність апарату і проста панель управління забезпечують ефективність і функціональність, доповнені сучасним дизайном і оригінальним стилем. Надійний, перевірений теплообмінник, вбудована функція самодіагностики - забезпечують високі показники комфорту і ефективності, так само, як і високий рівень надійності і якості, які завжди були притаманні всій продукції, що випускається під торговою маркою ROCTERM + котел оснащений чотирма стандартними програмами таймера.
Особливості:
- Роздільний теплообмінник (основний мідний, вторинний пластинчастий з нержавійки)
- Закрита камера згорання
- Компактність апарату
- Проста панель управління
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ROCTERM |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Вес | 33 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 10 л/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
- Цена: 20 915 ₴




