Описание
Характеристики
Информация для заказа
Застосування:
Дренажно-фекальні електронасоси серії WQD(F) призначені для:
- Відведення води з затоплюваних приміщень;
- Перекачування рідин з малим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовини, дощової та фільтраційної води;
- Наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів і забезпечення циркуляції води в них;
- Переробки побутових стоків;
- Подачі води з неглибоких колодязів, цистерн і відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському і лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення і поливу низького тиску.
Конструктивні характеристики:
- Моноблочні вертикальні занурювальні
- Бічне розташування напірного патрубка
- Корпус електронасоса і насосної камери виконаний з чавуну
- Колесо робоче - відцентрове, закритого або напівзакритого типу, виконане з чавуну
- Вал з нержавіючої сталі
- Ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304, встановлене в олійній камері
- Укомплектований кабелем живлення
- Укомплектований поплавковим вимикачем (тільки для моделей з літерою "F")
Двигун:
- Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором
- Охолодження двигуна рідиною, в яку занурений
- Ступінь захисту IPХ8
- Клас ізоляції Е
- Однофазне виконання з встановленими в корпус електронасоса конденсатором
- Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Режим роботи: тривалий
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 470 мм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
| Ширина | 255 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Длина | 170 мм |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Насосы+ |
| Пропускная способность | 22.5 куб. м/час |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 30 мм |
| Вес | 24.2 кг |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Качество воды | Грязная |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 20.5 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Чугун |
- Цена: 10 336 ₴


