
влевовправо
Котел твердопаливний Корді АОТВ-26 СТ (6мм)
- Готово к отправке
38 225 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Побутові твердопаливні котли “Корді” мають надійну, перевірену часом конструкцію, що дозволяє досягти максимальної ефективності опалення власних будинків, магазинів, побутових приміщень та виробничих об’єктів з корисною площею до 430 м2. Варіативність конструкції дозволяє застосовувати електронний контролер з вентилятором, механічний регулятор тяги, або взагалі використовувати котел в ручному режимі регулювання. Ергономічне вікно завантаження дозволяє максимально спростити процес завантаження палива. Конструкцією котла передбачено можливість встановлення ТЕНіВ, що дозволяє підтримувати комфортну температуру теплоносія після згорання твердого палива, що дуже зручно в нічний час доби.
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 1140 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Глубина | 880 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип котла | Классический |
| Площадь обогрева | 290 кв.м |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Объем воды в котле | 67 л |
| Производитель | Корди |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 213 кг |
| Цвет | Синий |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
- Цена: 38 225 ₴




