Електронагрівачі 3G - це просте і функціональне доповнення до радіаторів для ванних кімнат (рушникосушок). Електронагрівач можна встановити як на радіатор, підключений до системи центрального опалення, так і на автономний обігрівач. Це зручне рішення проблеми додаткового обігріву приміщень і сушки рушників поза опалювальним сезоном.
Нагрівачі оснащені механічним регулятором, який дозволяє плавно регулювати температуру води в радіаторі (в діапазоні від 0 до 65 ° C). При виборі нагрівача слід пам'ятати про те, що потужність нагрівача повинна відповідати параметрам приладу опалення.
Нагрівач вкручується в колектор з різьбленням ½ "(стандартний). Всі доступні на польському ринку нагрівачі мають приєднувальний діаметр різьблення ½".
Докладніше про підключення і принципи роботи нагрівачів міститься в керівництві по експлуатації, вкладеному в задню частину упаковки.
Кольори корпусу в асортименті: білий, хром.
Можливі потужності: 300, 600, 900, 1200 Вт.
Виконаний з матеріалів:
- захисна труба: мідна
- фланець: латунний
- вся конструкція (нагрівач + фланець) хромована.
- ізолятор: MgO (оксид магнію)
- спіраль: дріт Kanthal
- капілярний регулятор: капілярний термостат фірми EGO (Австрія)

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heatpol |
| Страна производитель | Польша |
| Мощность | 0.3 Вт |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Тип комплектующего | ТЭН |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Рабочая температура | от 0 до 65°C |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Диаметр резьбы | 1/2"Н |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение комплектующего | Для полотенцесушителей |
- Цена: 1 890 ₴





