Надійні конвектори CMG BL-meca від компанії Atlantic Groupe (Франція) – це класичні електричні обігрівачі. З успіхом їх можна використовувати в якості самостійної системи обігріву і додатково до централізованої мережі. Електричний конвектор Atlantic CMG BL-meca оснащений механічним термостатом з блокуванням і захистом від можливого перегріву. З представленого модельного ряду різної потужності (від 500 до 2500 Вт) можна вибрати панель для нагріву приміщення аж до 25 кв. м.
Експлуатація
Конвектор електричний CMG BL-meca зібраний на основі безпечних електронагрівальних елементів з алюмінієвим радіатором. Це, а також те, що він виготовлений у брискозахищеному виконанні IP24, дозволяє вам придбати конвектор для обігріву, як житлових приміщень, так і кімнат з підвищеною вологістю (ванних кімнат, басейнів, душових). Дизайн корпусу дає можливість органічно вписати конвектор в інтер'єр більшості приміщень. На самому конвекторі відсутні гострі кути, про які можна поранитися, він не нагрівається до високої температури. Прилад виконаний з якісної сталі з порошковим покриттям. У заводському виконанні конвектор призначений для монтажу на стіну або під вікно, але при замовленні додаткового комплекту ніжок, можливо і використання його в підлоговому виконанні. При купівлі та оформленні документів на конвектор обов'язково зверніть увагу на заповнення всіх гарантійних талонів, так як на нього дається розширена гарантія – 2 роки від виробника 3 роки додатково від постачальника. II клас захисту конвектора дозволяє використовувати його при відсутності заземлення в електромережі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Франция |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Крепление на стену | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 754 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 78 мм |
| Вес | 5.15 кг |
- Цена: 3 199 ₴



