Електричний конвектор BONJOUR CEG BL-MECA/M (2000W) з механічним управлінням – базова модель, що була розроблена французьким концерном GROUPE ATLANTIC спеціально для українського ринку і відповідає оптимальному співвідношенню ціна/якість. Конвектор можна використовувати як основний, так і як додатковий опалювальний прилад. Принцип дії конвектора полягає у природній конвекції повітря, завдяки якій конвектор швидко прогріває приміщення навіть з високими стелями.
Конвектор BONJOUR, 2000Вт оснащений закритим нагрівальним елементом, що не пересушує повітря, не шумить та забезпечує безпечну температуру зовнішньої поверхні конвектора.
Класичний дизайн конвектора серії BONJOUR гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр, а просте кріплення до стіни за допомогою кронштейнів, робить монтаж зручним. Конструкція решіток, встановлених під кутом, забезпечує рівномірне розподілення тепла у приміщенні та захищає від потрапляння пилу всередину приладу. Заокруглені кути виключають ризик випадкового травмування.
Для більш комфортної експлуатації конвектор оснащений зовнішнім регулюванням температури. BONJOUR, 2000Вт має клас захисту від прямого потрапляння бризок IP 24, завдяки чому конвектор можна встановлювати у ванних кімнатах.
Гарантія виробника на електричний конвектор BONJOUR CEG BL-MECA/M (2000Вт) становить 2 роки.
Особливості:
- Закритий нагрівальний елемент: безпечний, безшумний, довговічний
- Технологія Soft Air забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні – не сушить повітря, не випалює кисень
- Безпечний для дітей – температура зовнішньої панелі не перевищує 45 ̊С, заокруглені кути
- Вбудований захист від перегрівання та подвійна ізоляція (клас захисту II)
- Вбудований датчик падіння гарантує вимкнення конвектора при падінні
- У комплекті є кабель, вилка, надійний кронштейн
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Франция |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Крепление на стену | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 680 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 78 мм |
| Вес | 4.2 кг |
- Цена: 2 529 ₴




