Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія Magnum SSF є оптимальним рішенням у випадках, коли необхідно не тільки опалювати приміщення, але і підігрівати їжу. На бічних стінках встановлені порти під механічний регулятор тяги, який служить для автоматизації управління режимами роботи котла.
Серія MAGNUM SSF - сталеві водогрійні твердопаливні котли з варильною поверхнею, чавунними колосниковими гратами (руштами) і ручним завантаженням палива.
- Призначені для автономних систем опалення потужністю до 16 кВт.
- Товщина сталі теплообмінника 3 мм.
- Варильна поверхня з високоміцного чавуну.
- Можливість регулювання щільності прилягання і установки дверей як на праву, так і на ліву сторону.
- Можливість підключення механічного терморегулятора.
- Теплоізоляція стін котла з мінеральної вати товщиною 20 мм.
- Збільшені габаритні розміри топки.
- У комплекті з котлом перехідник з квадратного перетину димоходу під круглий з встановленою заслінкою.
- Піддон для збору золи.
- Гарантія 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 16 кВт |
| Тип котла | С варочной поверхностью |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Объем камеры сгорания | 57 л |
| Объем воды в котле | 47 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Площадь обогрева | 160 кв.м |
| Цвет | Оранжевый |
| Вес | 115 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 3 мм |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 940 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Глубина | 720 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Квадратная |
| Высота топки | 595 мм |
| Ширина топки | 310 мм |
| Глубина топки | 308 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
- Цена: 23 424 ₴




