
влевовправо
Котел твердотопливный Thermo Alliance Magnum SSF 12 с плитой
- Готово к отправке
18 210 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія Magnum SSF є оптимальним рішенням у випадках, коли необхідно не тільки опалювати приміщення, але і підігрівати їжу. На бічних стінках встановлені порти під механічний регулятор тяги, який служить для автоматизації управління режимами роботи котла.
СЕРІЯ MAGNUM SSF – сталеві водогрійні твердопаливні котли з варильною поверхнею, чавунною колосниковою решіткою та ручним завантаженням палива.
- Призначені для автономних систем опалення потужністю до 12 кВт.
- Товщина сталі теплообмінника 3 мм.
- Варильна поверхня з високоміцного чавуну.
- Можливість регулювання щільності прилягання й установки дверей як на праву, так і на ліву сторону.
- Можливість підключення механічного терморегулятора.
- Теплоізоляція стін котла з мінеральної вати товщиною 20 мм.
- Збільшені габаритні розміри топки.
- У комплекті з котлом перехідник з квадратного перерізу димоходу під круглий з встановленою заслінкою.
- Піддон для збору золи.
- Гарантія 3 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Тип котла | С варочной поверхностью |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Брикеты, Дрова |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Объем камеры сгорания | 48 л |
| Количество загрузок топлива в сутки | 4 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 36 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Цвет | Оранжевый |
| Вес | 108 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 3 мм |
| Отопление | |
| Минимальная температура в режиме отопления | 57 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 725 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Розміри камери згорання | Висота: 500(мм), Ширина: 310(мм), Глибина: 310(мм) |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
- Цена: 18 210 ₴



