Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійка твердопаливних котлів серії Ferrum FSF дозволить забезпечити теплом практично будь-який приватний будинок.
Високоефективна конструкція дозволяє отримати високий ККД, тобто мінімізувати витрати на паливо. Всі котли мають можливість підключення механічного регулятора тяги і системи автоматики а також пеллетного пальника (від 24 кВт). Тридверна конструкція дозволяє легко експлуатувати котел. Висока якість збірки і товщина сталі теплообмінника 4 мм дозволяють котлу служити протягом тривалого терміну.
Серія Ferrum FSF - сталеві водогрійні твердопаливні котли з чавунними гратами (руштами) і ручним завантаженням палива.
- Призначені для автономних систем опалення потужністю до 30 кВт.
- Товщина сталі теплообмінника 4 мм.
- Порт під вентилятор.
- Порт під групу безпеки.
- Можливість регулювання щільності прилягання і установки дверей як на праву, так і на ліву сторону;
- Збільшений ККД за рахунок розвиненої площі поверхні теплообмінника.
- Можливість підключення механічного регулятора тяги.
- Теплоізоляція стін котла з мінеральної вати товщиною 40 мм.
- Збільшені габаритні розміри топки.
- Піддон для збору золи.
- Зручні ергономічні ручки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 30 кВт |
| Тип котла | Классический |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Брикеты, Дрова, Каменный уголь |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Объем камеры сгорания | 92.6 л |
| Количество загрузок топлива в сутки | 4 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 72 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 3 шт |
| Площадь обогрева | 300 кв.м |
| Цвет | Синий |
| Вес | 222 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 4 мм |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 57 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1215 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 850 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Размеры камеры сгорания | Высота: 515 (мм); Ширина: 360 (мм); Глубина: 510 (мм) |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
- Цена: 38 450,31 ₴




