
Бак розширювальний Varem Maxivarem LR 35л
- В наличии
- Оптом и в розницу
1 889 ₴
Показать оптовые ценыРозширювальний бак - призначений для компенсації коливань обсягу води, що утворюються при зміні її температури в замкнутому контурі системи опалення.
Вода - нестислива рідина і при нагріванні збільшує свій питомий об'єм. У замкнутому контурі системи опалення нагрів води і наступний за ним приріст обсягу, спричинить за собою істотне підвищення тиску здатне зруйнувати елементи системи опалення.
При розігріві системи опалення надлишковий обсяг води надходить в розширювальний бак розтягуючи мембрану і стискаючи повітря, а в момент охолодження дефіцитний обсяг витісняється з бака стисненим повітрям. Незначні витоки теплоносія в системі опалення, також компенсуються водою, що витісняється з розширювального бака, якщо резервний обсяг передбачений при його розрахунку.
Сфера використання
Розширювальні баки встановлюють в системах опалення та водопостачання, на котельнях і просто в замкнутих контурах з підведенням тепла до води.
У системах опалення мембранні розширювальні баки встановлюють при тепловій потужності менш 6МВт, так як в системах більшої потужності, як правило, постійні витоки води вимагають цілодобової роботи підживлювальних насосів.
Переваги
- Можливість установки в будь-якій точці системи опалення.
- Вода не контактує з повітрям і не насичується киснем, що сприяє корозії елементів системи опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Varem |
| Страна производитель | Италия |
| Объем расширительного бака | 35 л |
| Минимальное рабочее давление | 0.5 бар |
| Максимальное рабочее давление | 7.5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 1 град. |
| Максимальная рабочая температура | 99 град. |
| Способ установки | Напольный |
| Конструктивное исполнение бака | Цилиндр |
| Расположение бака | Вертикальное (с ножками) |
| Цвет | Красный |
| Тип расширительного бака | Мембранный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр | 320 мм |
| Высота | 525 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 3/4" |
- Цена: 1 889 ₴

