Навісний двоконтурний газовий котел із закритою камерою згоряння 20 кВт + коаксіальний димохід.
Компактність апарату і проста панель управління забезпечують ефективність і функціональність, доповнені сучасним дизайном і оригінальним стилем. Надійний, перевірений теплообмінник, вбудована функція самодіагностики - забезпечують високі показники комфорту і ефективності, так само, як і високий рівень надійності і якості, які завжди були притаманні всій продукції.
Газовий котел ТМ ROCTERМ серії TD-B18 / 20 призначений для опалення приміщень від 25 кв. м до 150 кв. м, що ідеально підходить, як для вторинного, так і для первинного (новобудов) житлового фонду. У поєднанні з широким діапазоном настройок і можливістю підключення до котла зовнішнього температурного програматора, з'являється можливість істотно економити витрати газу в опалювальний сезон.
Габаритні розміри (висота 670mm, ширина 370mm, глибина 250mm) дозволяють встановлювати котел в стандартні кухонні меблі.
Параметри які програмуються:
- min і max потужність окремо на ГВС, окремо на опалення
- 7 режимів роботи насоса
- режим роботи в комплексі солярійного підігріву
- підключення зовнішнього датчика температури
- тепла підлога
У комплект поставки входить:
- Газовий котел
- Алюмінієві коаксіальний димохід 750mm
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ROCTERM |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Расход газового топлива | 2.2 куб. м/час |
| Коэффициент полезного действия | 92 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Вес | 30 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 1 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 30 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 80 град. |
| Объем расширительного бака | 5 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 10 л/мин |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.5 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 25 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 60 град. |
| Минимальный проток ГВС | 2.5 литр/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 670 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
- Цена: 18 690 ₴








