Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постійний магніт, що виробляється із зв’язку неодиму, заліза і бору. Виробляється методами металургії порошків, тобто випрасовування порошкових компонентів в магнетичному полі в піднятій температурі. Такі магніти виробляють дуже сильне магнетичне поле, що перекладається на велику силу притягання.
Сфера застосування:
– для пошуку скарбів, ним ви з легкістю зможете підняти з дна колодязя чи водоймища різні металеві предмети;
– цілковите знищення даних на магнітних носіях (дискета, вінчестер);
– чистка рідин від металевих домішків (вода, моторні масла та ін.);
– чикористання в електричних двигунах та генераторах струму;
– та в багатьох інших випадках.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 30 мм |
| Вид магнита | Постоянный |
| Материал магнита | Неодим (NdFeB) |
| Минимальная рабочая температура | -60 град. |
| Форма магнита | Шайба |
| Сила сцепления | 150 кг |
| Диаметр | 70 мм |
| Покрытие | Никель-хром |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Вес | 0.85 кг |
| Страна производитель | Польша |
- Цена: 1 971 ₴


