
Бойлер Termopan VIT-50л
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
3 943 ₴
Показать оптовые ценыВодонагрівач Termopan VIT-50.
Надійність.
Водонагрівач Termopan VIT-50 є прекрасним рішенням для споживачів, яким не потрібні великі запаси гарячої води і просто незамінний, якщо вона подається з незначними перебоями. Компактний бойлер ідеально підійде для душу, кухні, номера в готелі, дачного будиночка. Стабільна подача води, регульована температура, довговічність, надійна безперебійна робота, економія води, енергозбереження - основні показники, що характеризують представлену модель.
Ефективна потужність.
Високий показник потужності в 1200 Вт дозволяє максимально швидко підігріти воду до необхідної температури.
Дизайн і надійність.
Вертикальний циліндричний бак виконаний з високоякісного металу, що володіє антикорозійними властивостями. Обсягу 50 літрів цілком достатньо, щоб прийняти душ сім'ї з 2-3 чоловік. Якісна двошарова титанова емаль французького виробництва надійно захищає внутрішність бака від корозії, а також дозволяє тривалий час зберігати постійну температуру води. Водонагрівач оснащений чудовою термотеплоізоляцією (товщина між накопичувальним баком і сталевим корпусом становить 2 мм), яка дозволяє значно заощадити витрати на оплату електроенергії.
Магнієвий анод надійно захищає бойлер Termopan VIT-50 від можливої корозії, а також від агресивних речовин, які можуть перебувати у водопровідній воді, оберігає від утворення накипу. Зовні виріб має біле якісне покриття, яке захищає водонагрівач від частинок пилу, водяної пари, надає йому гарний естетичний вигляд.
Унікальна технологія.
Проектувальники конструкції розробили унікальну систему АНТІМІКС, яка стане на заваді змішуванню холодного шару води з уже прогрітим. Ексклюзивна технологія виключає виникнення температурних перепадів, збільшує показник використання гарячої води.
ТЕН.
Бойлер Termopan VIT-50 оснащений мідним ТЕНом італійського виробництва, який надійно захищений від корозії, пристосований до роботи в наших умовах і прекрасно функціонує навіть при зниженій напрузі в мережі і при його перепадах. Нагрівальний елемент в автоматичному режимі максимально швидко забезпечує споживачів гарячою водою, захищений від можливого перегріву, регулює тиск всередині самого бойлера.
Термостат.
Робота бойлера базується на використанні спеціального механічного управління, яке доводить функціонування пристрою до повного автоматизму. Регульований термостат італійського виробництва дозволяє керувати температурними режимами, забезпечувати повну безпеку пристрою. Можливість виставити необхідний показник передбачає контроль за витратою електроенергії, а, отже, і фінансових витрат.
Обслуговування.
Модель передбачає відносну простоту в експлуатації і обслуговуванні. На потужному сталевому фланці прикріплені магнієвий анод, нагрівальний елемент, термостат, що дає можливість при необхідності розкрутити і замінити необхідний елемент конструкції або зробити ремонт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termopan |
| Страна производитель | Украина |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 77 град. |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вес | 17.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 553 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Максимальное давление воды | 6 бар |
| Датчик перегрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
- Цена: 3 943 ₴

