
Бойлер (Водонагреватель) Termopan VIT-80л
- В наличии
- Оптом и в розницу
4 678 ₴
Показать оптовые ценыВодонагрівач Termopan VIT-80.
Ефективна потужність.
Сучасний компактний бойлер Termopan VIT-80 ідеальний для безперебійного забезпечення гарячою водою сім'ї з 2-3 чоловік. Бойлер з потужністю 1500 Вт оперативно справляється з покладеними на нього завданнями, що дозволяє відчути переваги користування гарячою водою щодня.
Дизайн і надійність.
Настінний електричний водонагрівач циліндричної форми з серії бойлерів Termopan VIT досить компактний і прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. Модель має привабливий дизайн і виконана в класичному білому кольорі, ідеальна для монтування в ванні, на кухні в квартирі, будинку, а також котеджі, готелі, барі, ресторані, спортзалі, кемпінгу, сауни. Обсягу 80 літрів цілком достатньо для оптимального постійного забезпечення гарячою водою.
Висока якість використовуваних матеріалів, довговічність, економне споживання енергоресурсів, застосування прогресивних сучасних технологій є головними характеристиками представленої моделі.
Сталевий корпус з зносостійким покриттям надійно захищає накопичувальний бак, покритий двошаровою емаллю французького виробництва, що відрізняється антикорозійними властивостями і додатковою здатністю максимально зберігати температуру води. Магнієвий анод перешкоджає виникненню іржі, а також захищає від негативного впливу речовин, що знаходяться у водопровідній воді. Пінополіуретанова термоізоляція допомагає створити усередині бака умови термоса, що дозволяє воді залишатися гарячою максимально довго.
Унікальна технологія.
Проектувальники водонагрівача Termopan VIT-80 придумали нову систему АНТІМІКС, яка стане на заваді змішанню холодної та вже підігрітої води, що дозволяє уникнути перепадів температури. Така ситуація підвищує показник використання гарячої води і зменшує витрати електроенергії, значно заощаджуючи при цьому і фінансові кошти.
ТЕН.
Представлена модель оснащена нагрівальним елементом італійського виробництва, виконаним з міді, який надійно захищає її від корозії. ТЕН гарантує швидкий автоматичний нагрів, підходить для функціонування в наших умовах і прекрасно справляється з перепадами напруги, регулюючи тиск всередині бака. Пристрій також захищає бойлер Termopan VIT-80 від перегріву, забезпечуючи його високоефективну безперервну роботу.
Термостат.
Водонагрівач Termopan VIT-80 функціонує в безвідмовному автоматичному режимі, діючи за схемою «включив і забув». Регульований термостат італійського виробництва виконує одночасно кілька дій: відповідає за безпеку функціонування, контролює роботу на автоматі і дозволяє поставити потрібні величини температури, що призводить до економії електроенергії, а відповідно і грошових коштів.
Обслуговування.
Термостат, нагрівальний елемент, магнієвий протектор зручно розміщені на сталевому фланці, що дозволяє в будь-який момент провести профілактичні роботи, усунути несправний компонент або відремонтувати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termopan |
| Страна производитель | Украина |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 77 град. |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Вес | 21.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Максимальное давление воды | 6 бар |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Да |
| Датчик перегрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 735 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 460 мм |
- Цена: 4 678 ₴

