
Бойлер Termopan VIT-100л
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
5 474 ₴
Показать оптовые ценыВодонагрівач Termopan VIT-100.
Дизайн і надійність.
Сучасний компактний водонагрівач Termopan VIT - 100 - оптимальне рішення проблеми постійних перебоїв з централізованою подачею гарячої води. Ергономічний дизайн, продумана конструкція, використання якісних матеріалів, економічність, хороші експлуатаційні показники є головними особливостями моделі.
Циліндричний вертикальний бак білого кольору з об'ємом 100 літрів здатний забезпечити достатнім запасом гарячої води сім'ю з 3-4 чоловік. Металевий виріб зсередини покритий двошаровою титановою емаллю французького виробництва, яка відрізняється прекрасними антикорозійними властивостями, а також тривалий час дозволяє зберегти високу температуру води. Магнієвий анод надійно захищає бойлер від впливу агресивних речовин, які можуть бути присутніми у водопровідній воді, запобігає виникненню накипу, твердих опадів в баку. Завдяки прекрасній теплоізоляції (товщина між сталевим корпусом і накопичувальним баком становить 2 мм), споживач зможе значно зменшити витрати на оплату електроенергії.
Унікальна технологія.
Проектувальники конструкції розробили унікальну систему АНТИМІКС, яка стане на заваді змішуванню холодного шару води з уже прогрітим. Ексклюзивна технологія виключає виникнення температурних перепадів, збільшує показник використання гарячої води.
ТЕН.
Бойлер Termopan VIT-100 оснащений якісним мідним нагрівальним елементом італійського виробництва, який пристосований до функціонування в наших умовах і забезпечує стабільну роботу водонагрівача навіть при виникненні перепадів напруги. Висока потужність Тена 1500 Вт гарантує швидке нагрівання, яке здійснюється автоматично. Нагрівальний елемент характеризується відмінними антикорозійними властивостями і захищає пристрій від перегріву, регулюючи тиск всередині самого бойлера.
Термостат.
Бойлер Termopan працює за принципом «повний автомат», що означає повноцінне функціонування пристрою без додаткового втручання. При досягненні максимальної температури, відбувається самостійне відключення водонагрівача. Термостат італійського виробництва, який регулюється, здатний виконувати одночасно три функції: безвідмовну роботу водонагрівача в автоматичному режимі, управління температурними режимами, дає гарантію повної безпеки пристрою. Споживач може на свій розсуд регулювати витрати електроенергії, заощаджуючи тим самим свої грошові кошти.
Обслуговування.
Зручна, досить проста, добре продумана конструкція, яка складається з магнієвого анода, термостата і нагрівального елементу, розміщена на сталевому потужному фланці і прикріплюється до нього за допомогою болтів. У разі необхідності їх можна легко розкрутити і зробити ремонт, профілактичні заходи або заміну деталей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termopan |
| Страна производитель | Украина |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 77 град. |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вес | 26.1 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 916 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Максимальное давление воды | 6 бар |
| Датчик перегрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
- Цена: 5 474 ₴

