Апарати опалювальні газові (конвектори) призначені для опалення житлових, громадських, побутових і виробничих приміщень. Конвектори працюють на природному газі.
Конвектори виготовляються у двох виконаннях: "СП" та "Д".
Конвектори виконання "СП" (стінні парапетні) встановлюються на стіні. Подача повітря в камеру згоряння ззовні та відведення продуктів згоряння назовні здійснюється через стіну приміщення за допомогою парапету.
У конвекторах виконання "Д" (димохідних) відведення продуктів згоряння здійснюється через дефлектор у димохід. Стан димоходу контролюється датчиком тяги. Конвектори встановлюються на ніжках на підлозі.
Надійна автоматика EUROSIT або MP CR6 забезпечує безпеку роботи, довговічність конвектора та значну економію газу.
Температура повітря в приміщенні регулюється в межах від 6 до 40 °С.
Гарантійний строк експлуатації конвектора - 5 років.
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Диаметр дымохода | 86 мм |
| Диаметр трубы забора воздуха | 162 мм |
| Основные | |
| Потребление природного газа | 0.47 куб. м/час |
| Мощность номинальная | 4 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 92 % |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Минимальное рабочее давление | 1.27 кПа |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальное рабочее давление | 1.96 кПа |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Виды газового топлива | Природный |
| Производитель | Модуль М |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 28 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь отопления | 40(м²) |
| Длина трубопроводов аппарата | 630(мм) |
| Объем отапливаемого помещения | до 100(м.кв) |
- Цена: 3 420 ₴


