
Колонка газова для підігріву води BOSСH Therm 4000 O W 10-2 Р (п'єзо-розпал)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
13 406 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Bosch W 10-2P - газова колонка, яка відрізняється своєю компактністю, надійністю і гарантією тривалого використання.
Газова колонка Bosch W 10-2Р здатна відмінно підтримувати постійну температуру гарячої води на виході з колонки незалежно від напору води. Ця функція забезпечується спеціальною системою узгодження надходження необхідної кількості газу, в залежності від протікаючої через колонку води. Підігрів гарячої води здійснюється навіть при мінімальному протоці і самому низькому тиску води у водопроводі, що є безумовною перевагою використання колонки в сучасних квартирах.
Вигоди Bosch W 10-2P:
- Включення відбувається при мінімальному тиску води 0,1 атм.
- Роздільне регулювання потужності і максимального протоку води.
- Теплообмінник виготовлений з високоякісної міді, термін служби 15 років.
Опис Bosch W 10-2Р:
- Немає модуляції потужності в залежності від витрати води.
- Роздільне регулювання потужності і максимального протоку води.
- Призначені для підключення до димоходу.
Призначення Bosch W 10-2Р:
- Приготування гарячої води в побутових цілях при невеликій витраті гарячої води для квартир.
- Особливо зручні при роботі з термостатними і одноручковими змішувачами.
- Необмежений період безперервної роботи.
- Технічне оснащення
- Термоелектричний контроль полум'я.
- Запобіжник від перегріву.
- Вбудований пристрій контролю тяги.
- Пальник з нержавіючої сталі.
- Регулятор потоку води для підтримки температури води при зміні тиску у водопроводі.
Особливості серії Bosch W 10-2Р:
- Дуже компактні розміри - приблизно на 27% менше, ніж у попереднього покоління
- Більш ніж столітній досвід виробництва продуктів найвищої якості
- Можливість роботи на природному і зрідженому газі
- Можливість ручного регулювання температури води на виході з водонагрівача
- Просте вмикання і вимикання водонагрівача шляхом відкриття і закриття крана гарячої води
- Контроль за наявністю полум'я в пальнику, контроль температури води і контроль за виходом продуктів згоряння в приміщення
- Привабливий дизайн
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Португалия |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Способ нагрева | Газовый |
| Мощность номинальная | 17.4 кВт |
| Производительность | 10 литр/мин |
| Максимальная температура нагрева воды | 60 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Подводка | Нижняя |
| Материал теплообменника | Медь |
| Вес | 11.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Bosch |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Виды газового топлива | Природный, Сжиженный |
| Потребление природного газа | 2.1 куб. м/час |
| Потребление сжиженного газа | 1.5 кг/час |
| Тип топки | Открытая |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Розжиг горелки | Пьезорозжиг |
| Минимальное давление воды | 0.1 бар |
| Максимальное давление воды | 12 бар |
| Датчик перегрева | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 580 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Диаметр дымохода | 112.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
- Цена: 13 406 ₴

