Стабілізатор напруги СН-600-х призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220±6%В)побутових електричних приладів з потужністю споживання 600+10%Вт.
Це в першу чергу однокамерні та двокамерні холодильники та інші прилади потужністю споживання не більше 600Вт. Мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення та забезпечує керування стабілізацією напруги, яку видає прилад.
Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, що суттєво підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора.
Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається.
Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйому більше 285 В. Крім того забезпечена поперемінна індикація рівня вхідної (в мережі живлення), вихідної (стабілізованої) напруги і рівня споживаної потужності.
Час вимірювання напруги 20мс (0,02 секунди). Час переключення реле, не більше 10мс (0,01 сек). Через 0,02сек+0,01сек=0,03сек стабілізатор переключить вихідну напругу на оптимальний рівень.
Стабілізатори СН-600 мають мікропроцесорне керування, цифрову індикацію вхідної і вихідної напруги та споживаної потужності (з переключенням).
Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів:
- захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В),
- захист від занадто низької вхідної напруги (менше 130 В),
- захист від занадто високої вихідної напруги ( не більше 240 В),
- захист від перевантаження (при навантаженні від 600 до 1000 Вт прилад відключається через 15с),
- захист від короткого замикання,
- захист від пожежі (відключення при нагріві трансформатора більш 90°С)
Стабілізатори мають максимальний ступень захисту від ураження електричним струмом, в процесі роботи зберігають кімнатну температуру, безшумні. Форма вихідної напруги – синусоїда.
Стабілізатори СН-600 відповідають вимогам ТУУ 31.5 -13800239 -002 : 2005/2011 та мають гарантію 24 місяці від виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Діа-Н |
| Страна производитель | Украина |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 130 В |
| Максимальное входное напряжение | 285 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходной ток, не более | 6 А |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 0.6 кВт |
| Полная мощность | 0.66 кВА |
| Минимальное время стабилизации | 30 мс |
| Максимальное время стабилизации | 30 мс |
| Микропроцессорное управление | Да |
| Минимальная рабочая температура | 1 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 170 мм |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Вес | 3.5 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 1 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип монтажа | Напольный |
- Цена: 3 814,37 ₴





