Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначений для захисту і забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 3000Вт. Автоматичний вимикач, дві розетки. Застосування: пральні машини, посудомийні машини, мікрохвильові печі, насоси та ін.
Стабілізатори СН-3000 мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги і потужності споживання (з перемиканням).
Особливості:
- Автоматичний вимикач.
- Дві вихідні розетки для приєднання електроприладів.
- Має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад.
- Відключення у разі аварійного перевищення рівня 240 В вихідної стабілізованої напруги.
- Контроль споживаної потужності.
- Відключення при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В.
- Час вимірювання напруги: 20 мс (0,02 сек).
- Час перемикання реле: не більше ніж 10 мс (0,01 сек).
- Максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом.
- У процесі роботи зберігає кімнатну температуру.
- Безшумний.
- Відповідає вимогам ТУУ 31.5-13800239-002: 2005/2011.
- Гарантія 24 місяці від виробника.
Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів:
- Захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В)
- Захист від занадто низької вхідної напруги (менше 120 В)
- Захист від занадто високої вихідної напруги (не більш 240 В)
- Захист від перевантаження (при навантаженні понад 3000 Вт прилад відключається через 3с)
- Захист від короткого замикання
- Захист від пожежі (відключення при нагріванні трансформатора понад 90°С)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Діа-Н |
| Страна производитель | Украина |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 120 В |
| Максимальное входное напряжение | 285 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходной ток, не более | 15 А |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Полная мощность | 3 кВА |
| Минимальное время стабилизации | 30 мс |
| Максимальное время стабилизации | 30 мс |
| Микропроцессорное управление | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Вес | 8 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 1 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип монтажа | Навесной |
- Цена: 7 171,58 ₴





