Eolo MYTHOS 24 2 E - настінний турбований двоконтурний котел від ТМ Immergas потужністю 24 кВт. Він характеризується надзвичайно компактними розмірами, сучасним та елегантним дизайном та високими характеристиками.
Для приготування гарячої води використовується пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі. Продуктивність по гарячій воді становить 10,9 л/хв при t = 30 ˚.
Котел має невеликі габарити і вагу, що значно полегшує монтаж. Невеликий дисплей з підсвічуванням досить інформативний і відображає всю необхідну інформацію для користувача.
Завдяки новій електронній платі керування, підключення пультів ДУ здійснюється з використанням протоколу обміну даними через IMG BUS. Це цифровий протокол обміну даними, за допомогою якого можна передавати великий обсяг інформації і команд. До котла можна підключити такі пульти дистанційного керування - CARV2 і Mini CRD, а також кімнатний термостат CRONO 7.
Особливості:
- Відкрита (модель Nike) або закрита (модель Eolo) камера згоряння;
- Компактні розміри;
- Первинний мідний теплообмінник;
- Пластинчастий вторинний теплообмінник з нержавіючої сталі для контуру ГВП;
- Зрозуміла панель керування;
- Регульований байпас;
- Можливість підключення пульта дистанційного керування (ПДК) та кімнатного термостата;
- Захист від блокування циркуляційного насосу та триходового клапану
- Захист від замерзання до -5°С.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Расход газового топлива | 2.77 куб. м/час |
| Коэффициент полезного действия | 91.7 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Вес | 29.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 10 бар |
| Объем расширительного бака | 6 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 10.9 л/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 130 Вт |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 756 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
- Цена: 37 439 ₴


