Оновлена модель котла від ТМ Immergas отримала назву MINI 3 E. Як завжди буде доступна турбована версія (Eolo) і димохідна (Nike). Панель управління з ручками-потенціометрами замінена на РК-дисплей з кнопками, який добре себе зарекомендував у моделі Star 3 Е. Зміни торкнулися не тільки дизайну - ширина і глибина котла зменшилися на 10 мм. Розташування і розміри підключень залишилися без змін, що дуже зручно при заміні старої моделі котла.
Нова модель - це не тільки зовнішня зміна. Внутрішня частина котла стала ще досконалішою. Нова електронна плата управління значно розширила можливості з програмування, що також дозволить підключати нові кімнатні термостати. Спеціально для цього котла була розроблена нова гідравлічна група, яка виконана з термостійкого композитного матеріалу. Датчик температури ГВП значно підвищить комфорт використання гарячої води, а реле мінімального тиску захистить ваш котел при можливих витоках в системі опалення. Є можливість підключення датчика зовнішньої температури, який буде змінювати температуру в опаленні в залежності від температури зовнішнього середовища.
Функції:
- електричний розпал;
- електронна модуляція полум'я;
- система авто тестування з цифровою індикацією на дисплеї;
- система проти замерзання котла «Антифриз»;
- селектор швидкостей циркуляційного насоса;
- система, яка запобігає заклинюванню циркуляційного насоса;
- можливість підключення кімнатного термостата;
- можливість підключення датчика зовнішньої температури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Immergas |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 28 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Расход газового топлива | 3.14 куб. м/час |
| Коэффициент полезного действия | 94.3 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Вес | 38 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 13.4 л/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 781 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
- Цена: 59 075 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Котел газовий Immergas Mini EOLO 28 3 E turbo»


