МОДЕЛЬ C: ПРИРОДНА ТЯГА, ВІДКРИТА КАМЕРА
МОДЕЛЬ F: ПРИМУСОВА ТЯГА, ЗАКРИТА КАМЕРА ЗГОРЯННЯ
- елегантний дизайн із закругленими лініями;
- компактний мідний теплообмінник, складається з 3-х послідовно сполучених трубок, усередині яких проходять трубки контура ГВП, зовнішня поверхня, покрита антикорозійним складом на основі алюмінію;
- камера згоряння виконана із сталі з антикорозійним алюмінієвим покриттям і ізольована всередині екологічним матеріалом;
- інжекційний пальник, з головками з неіржавіючої сталі AISI 304, електричний розпал без запальника, система безпеки на базі іонізаційного електроду;
- процес модуляції потужності систем опалювання і ГВП управляється електронною платою, обладнаною мікропроцесором;
- система антиблокування насоса контура опалювання, кожні 24 години бездіяльності котла на декілька секунд включає насос;
- система захисту від замерзання;
- можливість підключення дистанційного керування.
ПЕРЕВАГИ DOMINA N:
- високий ККД, завдяки застосуванню нових технологій і максимально раціональної конструкції;
- компактні розміри і невелика вага котла, один з найменших котлів, присутніх сьогодні на ринку;
- зручне розташування внутрішніх компонентів котла, яке забезпечує легкий доступ до них з фронтальної частини котла, що спрощує і прискорює процес сервісного і технічного обслуговування;
- електронна система управління на базі мікропроцесора, яка значно підвищує швидкість роботи і продуктивність системи, а також забезпечує самодіагностику несправностей;
- максимальна надійність і безпека;
- дисплей на базі світлодіодів для статусу роботи котла або коду помилки;
- можливість експлуатації як на зрідженому, так і на природному газі (за умови використання спеціального комплекту).
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Коэффициент полезного действия | 93 % |
| Вид топлива | Газообразное |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Способ установки | Настенный |
| Объем воды в котле | 1 л |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Производитель | Ferroli |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Вес | 30 кг |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.3 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 8 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Объем расширительного бака | 7 л |
| Электрические параметры | |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 110 Вт |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Горячее водоснабжение | |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.25 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 9 бар |
| Производительность горячей воды | 13.7 л/мин |
- Цена: 17 199 ₴


