
Насос глибинний Sprut 4S QJD 0,37 шнек
- В наличии
- Оптом и в розницу
2 626 ₴
Показать оптовые ценыГалузь застосування:
Хімічні шнекові електронасоси 4SQGD призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок з свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі і з використанням автоматичних систем підтримання тиску.
Технічна характеристика:
• споживана потужність: 580 Вт
• номінальна об'ємна подача: 1,2 м³ / год (20 л / хв)
• номінальний напір: 48 м
• максимальна об'ємна подача: 2 м³ / год (33 л / хв)
• максимальний напір: 93 м
• максимальна глибина занурення під дзеркало води: 15 м
• довжина кабелю живлення 10 м
• маса: 10,4 кг
• діаметр насоса 102 мм
• мінімальний внутрішній діаметр свердловини 110 мм
Обмеження
• перекачується рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності
• загальна мінералізація води, не більше 1500 г / м³
• показник рН 6,5 - 9,5
• вміст механічних домішок, не більше 30 г / м³
• максимальний розмір часток, не більше 1 мм
• максимальна температура перекачується рідини +35 ° С
Конструктивні характеристики
• патрубок напірний з нержавіючої сталі
• насосний вузол - двухзаходная гумова обойма і шнек з покриттям хромом (Cr)
• сорочка насосної камери з нержавіючої сталі
• вал з нержавіючої сталі AISI 304
• гвинти, що стягують болти і корпус електродвигуна з нержавіючої сталі
• ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304
• поліпшений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальної манжетою
Двигун
• асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором
• ступінь захисту IPХ8
• клас ізоляції В
• однофазне виконання з встановленими в корпус двигуна конденсатором
• напруга живлення: 220 В, 50 Гц
• режим роботи: тривалий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sprut |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 93 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 580 Вт |
| Глубина до зеркала воды | 15 м |
| Качество воды | Чистая |
| Вес | 10.4 кг |
| Вид насоса | Скважинный |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
- Цена: 2 626 ₴




