Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос оснащений електродвигуном із мокрим ротором і захищеним статором, без сальникових ущільнень, із двома кільцями ущільнювачів. Підшипники змащуються рідиною, що перекачується.
Характеристики насоса:
- Керамічні вал і радіальні підшипники.
- Осьовий підшипник із графіту.
- Гільза ротора й опорний підшипник виготовлені з нержавіючої сталі.
- Корозійностійке робоче колесо, Composite.
- Корпус насоса з чавуна.
- 1-фазний електродвигун, що не потребує додаткового захисту
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 4 м |
| Пропускная способность | 2 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 2.22 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Б/У |
| Конструктивные особенности | |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 122 мм |
| Высота | 134 мм |
| Длина | 130 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1.5 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
- Цена: 2 835 ₴


