Топ продаж

Насос глибинний Optima 3SDm 1,8/21 0,55кВт 85м (15м кабель) (з підвищеною стійкістю до піску)
- Нет в наличии
- Код: Насос глибинний оптіма 3
7 232 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатоступеневі свердловинні насоси з підвищеною стійкістю до піску серії 3SDm призначені для подачі води зі свердловин діаметром від 3" (80мм) і відкритих водойм з глибиною більше чим 9м, коли використання поверхневого насосу неможливо або недоцільно.
Переваги:
Підвищена стійкість до піску
Водостійкий кабель
Блок управління з термозахистом
Особливості:
Особлива конструкція дифузора і спеціальний матеріал сальникового ущільнення дозволяють перекачувати воду з високим вмістом мулу і піску
Країна виробник: Польща
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 109 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 80 мм |
| Основные | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Optima |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 30 град. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Вес | 11 кг |
| Максимальная пропускная способность | 2 куб. м/час |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное рабочее давление | 8.4 бар |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Потребляемая мощность | 0.55 кВт |
| Дополнительные характеристики: | |
| Холостой ход | 2850 оборотов/мин |
| Высота подачи | 84 м |
| Максимальное содержание песка | 1000 г/м3 |
| Длина кабеля | 15 м |
- Цена: 7 232 ₴

