
влевовправо
Насос циркуляційний Euroaqua GPD 32 - 10/220
- Готово к отправке
6 316 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Область застосування:
Циркуляційні насоси призначені для перекачування робочих рідин в системах опалення закритого та відкритого типу, а також системах кондиціонування із постійним об’ємом робочої рідини.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка статора
- Двигун асинхронний з короткозамкненим «мокрим» ротором закритого типу
- Охолодження двигуна перекачуваною рідиною
- Три режими потужності
- Моноблочне виконання з одним робочим колесом
- Корпус насосної камери із чавуну
- Робоче колесо із полімеру
- Ведучий вал із металокераміки
- Корпус статора із алюмінію
- Підшипники із керамографіту
- З’єднувальні гайки в комплекті
- Монтажна база 220 мм
Умови застосування:
- Робоча рідина: нев’язка, хімічно неагресивна, без волокнистих включень чи механічних домішок
- Значення рН 8,5-9,5
- Максимальний робочий тиск 10 атм.
- Максимальна температура перекачуваної рідини +110 °С
- Максимальна температура навколишнього середовища +40 °С
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Euroaqua |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальный напор | 9 м |
| Пропускная способность | 9.6 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Потребляемая мощность (W) | 0.3 кВт |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Вес | 8.3 кг |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Количество скоростей | 3 шт |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 215 мм |
| Длина | 220 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1.25 дюйм |
- Цена: 6 316 ₴



