Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос «Дачник» призначений для підйому прісної води з колодязів і свердловин з внутрішнім діаметром більше 100 мм з глибини від 0 до 40 м. Максимальна температура води яку здатний перекачувати насос: +35 градусів. Максимальна глибина занурення під рівень води від 1 до 3 м. Даний насос хороший тим що має надійний двигун вібраційного типу з верхнім водозабором.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 180 Вт |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 0.36 куб. м/час |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 40 м |
| Качество воды | Чистая |
| Состояние | Новое |
| Вид насоса | Вибрационный |
- Цена: 620 ₴


