Описание
Характеристики
Информация для заказа

Електронасос побутовий БВ-16-63-У5 «Силач» впорається з будь-яким завданням в вашому приватному будинку в місті, або дачному будинку з присадибною ділянкою.
Електронасос погружний побутовий Силач працює з двома клапанами і посиленим приводом.
Він призначений для свердловин з номінальною глибиною 63 метри і максимальною глибиною 80 метрів. Продуктивність електронасоса Силач становить від 600 до 1200 літрів на годину.
Головна вимога до середовища, в якій працює насос - прісні водойми без домішок бруду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Вес | 4 кг |
| Производитель | Бриз |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 1 |
| Страна производитель | Украина |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 1.2 куб. м/час |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 80 м |
| Качество воды | Чистая |
| Состояние | Новое |
| Вид насоса | Вибрационный |
| Конструктивные особенности | |
| Число водозаборных точек | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная подача воды | 600 л/ч |
| Номинальный напор | 63 м |
| Диаметр присоединительных патрубков | 3/4″ |
| Максимальная подача воды | 1200 л/ч |
| Величина тока не больше | 4 А |
| Режим работы | длительный |
- Цена: 1 830 ₴









