Описание
Характеристики
Информация для заказа

Електронасос побутовий «Фонтан» БВ-0,2-40-У5 призначений для подачі прісної води з будь-яких водойм і трубчастих свердловин з внутрішнім діаметром більше 100 мм з глибини до 40 м.
Побутовий електронасос Фонтан працює з 3 клапанами і нижнім забором води, завдяки чому є одним з насосів з найбільшою продуктивністю - до 720 літрів на годину.
В першу чергу зверніть увагу на цей побутовий електронасос, якщо Ви багато часу проводите в своєму заміському будинку і вам важливо, щоб у вас не було перебоїв з водою. Він легко забезпечить і постійне водопостачання будинку і воду для поливу саду, городу та клумби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бриз |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Пропускная способность | 0.72 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Максимальная глубина погружения | 3 м |
| Количество скоростей | 1 |
| Качество воды | Чистая |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вид насоса | Вибрационный |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Число водозаборных точек | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальный напор | 40 м |
| Номинальная подача воды | 720 л/ч |
| Диаметр присоединительных патрубков | 3/4″ |
| Режим работы | повторно-кратковременный |
- Цена: 1 300 ₴









