Описание
Характеристики
Информация для заказа

Електронасос побутовий «Гейзер» БВ-0,15-63-У5 працює з 2 клапанами і нижнім забором води. Легко забезпечить натиск води з глибини свердловини до 63 метрів.
Даний насос призначений виключно для подачі прісної води з озер і річок, а також трубчастих свердловин і забезпечує продуктивність 540 літрів в годину.
Електронасос погружний Гейзер добре підходить для поливу присадибних ділянок, садів, городів, де потрібно трохи більший витрата води, ніж на звичайній дачі. А також забезпечить постійну подачу води в ваш будинок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бриз |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Пропускная способность | 0.54 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Максимальная глубина погружения | 3 м |
| Количество скоростей | 1 |
| Качество воды | Чистая |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вид насоса | Вибрационный |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Число водозаборных точек | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальный напор | 63 м |
| Номинальная подача воды | 540 л/ч |
| Диаметр присоединительных патрубков | 3/4″ |
| Режим работы | повторно-кратковременный |
- Цена: 865 ₴









