
влевовправо
Насос вібраційний (электронасос бытовой) Малиш-Бріз БВ-0,1-63-У5 (нижній забір води)
- Готово к отправке
1 126 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Електронасос побутовий вібраційний «Малиш-Бриз» призначений для подачі прісної води з будь-яких водойм, колодязів і трубчастих свердловин внутрішнім діаметром більше 100 мм з глибини до 63 м.
Електронасос погружний «Малиш-Бриз» БВ-0,1-63-У5 має 1 клапан і працює з нижнім забором води. Дуже добре підходить для неглибоких свердловин, де не потрібно занадто великої витрати води. Але, якщо свердловина або водоймище не глибокі, і вода викачується швидко, то роботу насоса треба контролювати, інакше він перегріється і зламається.
Його продуктивність до 360 літрів на годину.
Електронасос можна застосовувати для поливу присадибних ділянок, садів, городів, а також індивідуального водопостачання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бриз |
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Пропускная способность | 0.36 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 230 Вт |
| Максимальная глубина погружения | 3 м |
| Количество скоростей | 1 |
| Качество воды | Чистая |
| Вес | 3.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вид насоса | Вибрационный |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Число водозаборных точек | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальный режим работы | повторно-кратковременный |
| Внутренний диаметр присоединительных патрубков | 18 мм |
| Номинальный напор | 63 м |
| Номинальная объемная подача воды | 360 л/час |
| Степень защиты от влаги | IPX8 |
- Цена: 1 126 ₴








