Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електронасос побутовий поверхневий відцентровий БЦ-3,5 / 17 «Урожай» модель 2 призначений для подачі прісної води з колодязя, резервуара, свердловини, навіть магістралі, а також прямо з річки, озера і ставка.
Побутовий електронасос "Урожай" 2-ї моделі має зовнішній блок з конденсатором і реле, а також примусове охолодження електродвигуна.
Потужність електронасоса становить 0,7 кВт і забезпечує максимальний напір 17 м. Це трохи менше, ніж у електронасоса Урожай моделі 1, але цього цілком достатньо для того, щоб забезпечити водою будинок, а також забезпечити полив городу та саду.
Електронасос поверхневий "Урожай" модель 2 - це найкраще поєднання ціни та якості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Вес | 11 кг |
| Производитель | Бриз |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 3.5 куб. м/час |
| Максимальный напор | 17 м |
| Качество воды | Чистая |
| Глубина до зеркала воды | 7 м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 332 мм |
| Длина | 224 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Основные | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Мощность | 0.7 Вт |
- Цена: 2 670 ₴






