Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електронасос поверхневий БЦ - 3,5/20 «Урожай» модель 1 - це побутовий відцентровий насос призначений для подачі води з колодязів, невеликих свердловин і резервуарів, а також з озер, річок і ставків.
Саме поверхневі електронасоси найчастіше використовуються в нашій країні на дачних ділянках для поливу городів і садів.
Його продуктивність складає 3,5 м3/год. Максимальний напір може бути до 20 метрів.
Побутовий електронасос "Урожай" 1-ї моделі має примусове охолодження електродвигуна і конденсатора, тому може працювати безперервно тривалий час.
Поверхневий електронасос "Урожай" - це потужний насос, який легко забезпечить всі ваші потреби в приватному будинку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Вес | 9 кг |
| Производитель | Бриз |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 3.5 куб. м/час |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 20 м |
| Качество воды | Чистая |
| Глубина до зеркала воды | 7 м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 410 мм |
| Ширина | 332 мм |
| Длина | 224 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Основные | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Мощность | 0.8 Вт |
- Цена: 2 800 ₴






