
Насос вібраційний Цвіркун БВ-0,16-30-У5
- Под заказ
- Оптом и в розницу
Отправка с 01 мая 20261 900 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насоси, які випускає підприємство, за якістю, за технічними параметрами і комплектацією не має аналогів в світі. Завдяки закінченому циклу всі комплектуючі виробляються тут на підприємстві.
Насос «Цвіркун» діаметром 85мм, використовується для подачі води з свердловин діаметром 90 мм і більше, а також з інших водойм.
Насос може качати забруднену воду.
Це єдиний вібронасос з представлених на ринку, який може подавати значно більше води з свердловин діаметром 100мм, ніж будь-який інший вібронасос.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Вес | 3 кг |
| Производитель | Bosna LG |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 1.3 куб. м/час |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 60 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Состояние | Новое |
| Вид насоса | Вибрационный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 315 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Длина сетевого шнура | 6 м |
| Длина | 85 мм |
| Диаметр разъема соединения | 0.75 дюйм |
- Цена: 1 900 ₴

