
влевовправо
Насос фекальний Delta WQS2-2,5 з поплавком
- Готово к отправке
3 354 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Область застосування:
Фекальні насоси серії WQS центробіжного типу призначені для перекачування рідин з невеликим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, дощової та фільтраційної води. Вони надійні, економічні та прості у використанні. Також застосовуються для наповнення чи осушення басейнів, переробки побутових стоків, подачі води з неглибоких колодязів, цистерн, відкритих водойм, систем автоматичного водопостачання у сільському господарстві, поливу городів, зрошення садів.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка двигуна
- Корпус насоса із нержавіючої сталі
- Робоче колесо одноканальне, закритого типу із чавуну
- Двигун асинхронний, однофазний із вбудованим тепловим захистом та високим ККД
- Вал насоса із нержавіючої сталі
- Механічне ущільнення із керамографіту з масляним затвором
- Комплектується датчиком рівня води і може працювати в автоматичному режимі
- Довжина кабелю 7 м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 12 м |
| Пропускная способность | 15 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Качество воды | Грязная |
| Вес | 15.9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 20 мм |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Чугун |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 430 мм |
| Длина | 205 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 7 м |
- Цена: 3 354 ₴



