
Насос глибинний Optima 4SDm 6/20 2,2кВт 126м
- Готово к отправке
- Код: Насос глибинний оптіма 4
13 573 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатоступеневі свердловинні насоси з підвищеною стійкістю до піску серії 4SDm призначені для подачі води зі свердловин діаметром від 4" (100мм) і відкритих водойм з глибиною більше чим 9м, коли використання поверхневого насосу неможливо або недоцільно.
Переваги:
- Підвищена стійкість до піску
- Водостійкий кабель
- Блок управління з термозахистом
Особливості:
Особлива конструкція дифузора і спеціальний матеріал сальникового ущільнення дозволяють перекачувати воду з високим вмістом мулу і піску
Країна виробник: Польща
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Optima |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальная пропускная способность | 7 куб. м/час |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 30 град. |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное рабочее давление | 12.6 бар |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Потребляемая мощность | 2.2 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Холостой ход | 2850 оборотов/мин |
| Максимальное содержание песка | 2000 г/м3 |
| Длина кабеля | 15 м |
| Высота подачи | 126 м |
- Цена: 13 573 ₴

