
влевовправо
Насос фекальний Delta WQСD2-2,6 з поплавком
- Готово к отправке
3 605 ₴
+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Область застосування
Фекальні насоси серії WQСD обладнані ріжучим механізмом, що дозволяє попередньо подрібнювати тверді та волокнисті включення, що містяться у перекачуваній рідині. Призначені для підйому брудних вод та хімічно неагресивних рідин, таких як ґрунтові та поверхневі води, в тому числі із вмістом намулу, побутових стоків, фекалій, а також для осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка двигуна
- Корпус насоса із чавуну
- Робоче колесо відкритого типу із сталі ZG35
- Двигун асинхронний, однофазний із вбудованим тепловим захистом та високим ККД
- Подрібнюючий механізм із сплаву ZG40Cr
- Подвійне механічне ущільнення із керамографіту
- Комплектується датчиком рівня води і може працювати в автоматичному режимі
- Довжина кабелю 7 м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 12 м |
| Пропускная способность | 12 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Качество воды | Грязная |
| Вес | 17.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Режущая насадка | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 170 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 7 м |
- Цена: 3 605 ₴



