
Радиатор алюминиевый ROSA HD-500C5 (500/96, секционный)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Бат алюм санторіні
332 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Радіатор з алюмінію володіє високою тепловіддачею. Даний радіатор підходить для автономного (індивідуального) опалення квартир і приватних будинків. Основні переваги алюмінієвих радіаторів: легка конструкція, висока тепловіддача, складальна секційність, невисока вартість.
Особливості алюмінієвих радіаторів Rosa:
- Хороша якість лиття алюмінію.
- Радіатор ROSA розрахований для систем опалення з тиском, що не перевищує показник 16 атм.
- Висока тепловіддача досягнута завдяки збільшенню глибини радіатора.
- Безпечне для здоров'я лакофарбове покриття RAL9016.
- Стійка до вигорання емаль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rosa |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Испытательное давление | 36 бар |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Способ подключения | Боковое |
| Объем воды в радиаторе | 0.39 л |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал | Алюминий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 565 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Подключение теплоносителя | 1" |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество секций | 10 |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Опрессовочное давление | 36 бар |
| Вид радиатора | Литый |
- Цена: 332 ₴

