Описание
Характеристики
Информация для заказа
Радіатор алюмінієвий Santorini 500x800x80мм.
Робочий тиск: 16bar
Випробувальний тиск: 24bar
Тепловіддача однієї секції: 181Вт
Ємність секції: 0,33л
Маса секції: 1кг
Колір: Білий RAL 9016
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Тепловая мощность | 1810 Вт |
| Способ подключения | Боковое |
| Цвет | Белый |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Santorini |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 24 бар |
| Вид радиатора | Литый |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Количество секций | 10 |
- Цена: 204 ₴


