
влевовправо
Бойлер Atlantic PC 10 RB
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: Бойлер атлантік над
7 853 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 457-12-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричні накопичувальні нагрівачі O'Pro PC від Atlantic розроблені французькою компанією для тих випадків, коли потрібно невеликий обсяг гарячої води. Такий водонагрівач зручно встановити для кухонного приміщення. Завдяки своїм невеликим розмірам його легко можна вбудувати в кухонні меблі. Зверніть увагу на те, що моделі випускаються як для установки над мийкою або раковиною, так і з можливістю монтажу під нею. Електричний бойлер Atlantic O'Pro PC випускається об'ємом в 10 і 15 літрів і модифікацією для верхнього підключення води і нижнього. Для установки над мийкою застосовують моделі O'Pro PC 10 RB і PC 15 R, а під нею - PC 10 SB і PC 15 S. Завдяки малому обсягом і потужному ТЕНу відбувається швидке нагрівання води, а використання інноваційних технологій Atlantic збільшує термін служби нагрівача і допомагає зменшити споживання електроенергії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Укратлантик |
| Страна производитель | Франция |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 10 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Вес | 7.5 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Состояние | Новое |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 456 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глубина | 262 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Расположение | Вертикально над раковиною |
- Цена: 7 853 ₴




