
Бойлер Bosch TR2000T 50 B
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
6 143 ₴
Показать оптовые ценыДана модель водонагрівача ідеально підходить для локальних потреб, тобто для інтеграції його в домашню водопровідну мережу, він увібрав у свій функціонал найновіші розробки у цій галузі, і по праву вважається лідером на ринку даної продукції. Обладнаний компактними габаритами, зручним способом підключення знизу, під ревізійним фланцем кольором позначені отвори для підведення труб. Кольорова композиція характеризується приємним, ніжним білим тоном, в який пофарбовано корпус з високоміцної сталі способом нанесення на основу порошкового напилення для запобігання утворенню корозійних плям.
Завдяки індикатору включення, який представлений у вигляді окуляра з яскраво червоним світлодіодом, ви можете завжди визначити стан роботи агрегату. Рівень нагріву вказує спеціальна шкала, розмежована колірним градієнтом з плаваючою стрілкою. За типом відноситься до настінних баків з вертикальним монтажем. Кількість тенів один, що відноситься до відкритого типу, коли відбувається прямий контакт з водним середовищем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Болгария |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вес | 17.7 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 460 мм |
- Цена: 6 143 ₴






